Nultý ročník

21.09.2015 06:30

Za účasti 34 bežcov sme otvorili novú kapitolu v histórii KST Mladosť Odeva Lipany, Demianky ale aj Krásnej Lúky a Lipian. Za daždivého počasia vybehli účastníci zo štadióna v Krásnej Lúke popasovať sa s 19,6 km horského terénu. Cez Kňazovú, Demiaku a Putnov sa  dostali do Lipian. Asistenciu vykonávala Horská služba Čergov. Na kontrolných bodoch K1 (Kňazová) a K2 (Putnov) zabezpečovali občersvenie členovia OZ Javorina Kráana Lúka a KST Mladosť Odeva Lipany.

Absolútne najrýchlejší čas dosiahol, Štefan Rácz z Budimíra, ktorý zabehol 1:26.24. V kategórii juniori boli najlepší ex aequo Matej Kožuško a Igor Sladkovský (obidvaja z KST Mladosť Odeva Lipany). V ženách dominovala Veronika Schwarczová (Košicé vĺčatá a čučoriedky). V hlavnej kategórii MUŽI A vyhral Martin Štieber z Krásnej Lúky.  Ceny odovzdávali primátor mesta Lipany Ing. Vladimír Jánošík a riaditeľka Gymnázia Lipany PhDr. Viera Urdová.

Po ukončení pretekov na Nám.sv.Martina všetkých účastníkov očakával chutný guľáš a občerstvenie  v PIZZERII BIELY DOM. Diváci si prišli na svoje aj v tombole. Na trati bežcov povzbudzovali účastníkov aj deti. 

Poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na príprave a samotnej realizácii projektu

Dodo Sobota, autor projektu

 

 

 

Späť

Kontakt

Horský beh Demjankou
Nám.sv. Martina 69,08271 Lipany

0917 887 778, 0949 301 069

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode